Vybavení a služby

Ubytování

Chalupa poskytuje možnost ubytování pro 1 až 8 osob ve 4 ložnicích. V nouzových situacích lze ubytovat ještě další 1 až dvě osoby za příplatek uvedený v ceníku.

Ložnice a pokoje: V přízemí chalupy jsou dva pokoje, v každém je jedno dvoulůžko, v podkroví jsou rovněž dva pokoje a v každém je jednou dvoulůžko. Dále je tu jedno dvoulůžko jako přistýlka pro nouzové situace. Toto dvoulůžko je vzhledem k šířce vhodné spíše pro dvě děti nebo pro dvě štíhlejší osoby. Další rezervu představuje dvoulůžko v klubovně.

Sociální zařízení: Koupelna se sprchou a automatickou pračkou, samostatné WC.

Vytápění: Ústřední topení teplovodní, elektrické přímotopy, krbová kamna

Venkovní terasa: v zastřešené venkovní terasa je posezení pro až 10 osob. K dispozici je elektrický gril

Bazén: za úhradu je k dispozici venkovní bazén o šířce 3 m a hloubce 1,2 m s filtrací. Na základě objednávky bude bazén napuštěn a předán k užívání. Nájemce je povinen udržovat vodu v čistotě pravidelnou filtrací a zakrýváním plachtou v době, kdy není používán. Pokud se voda zanedbáním čištění zkazí, nemá nájemce nárok na bezplatné nové napuštění bazénu

Typy ubytování:

V zásadě lze chalupu pronajmout pro

  1. 1 až 4 osoby v přízemí (spodní polovina chalupy). K dispozici jsou dva pokoje v přízemí, kuchyně, koupelna se sprchou a automatickou pračkou, samostatné WC a prostorná klubovna (společenská místnost), vybavená rádiem s CD přehrávačem. 

  2. 5 až 8 osob (v nouzi až 10 osob s využitím dvoulůžka v podkroví) - celá chalupa. K dispozici jsou dvě ložnice (4 lůžka) v přízemí, dvě ložnice (4 lůžka) v podkroví, dvoulůžko jako přistýlka,  kuchyně, koupelna se sprchou a automatickou pračkou, samostatné WC a prostorná klubovna (společenskou místnost) s kapacitou do 10 osob, vybavená rádiem s CD přehrávačem.

Doprava, parkování: Doprava je možná vlakem do Poběžovic a odtud ve všední dny autobusem do Pivoně. Je také možná vlastním automobilem, parkování před objektem je upraveno pro 4 automobily.

Stravování

Stravování je možné vlastní ve vybavené kuchyňce. Restaurace je v městě Poběžovice 6 km vzdáleném.

Výlety, atrakce, zábava

Zajímavé jsou turistické výlety do okolí, a to pěší, cyklistické, popř. výlety automobilem či kombinované, tj. výlety automobilem doplněné pěší vycházkou. Hojně navštěvované je zejména Chodsko (Domažlice, Hrádek s Kozinou, Újezd s chalupou Jana Sladkého Koziny, muzeum Jindřich Š. Baara v Klenčí apod.) Vzhledem k blízkosti hranic s Německem, jsou možné i zajímavé výlety do turistických oblastí Bavorska. Pro pěší či cyklistické výlety si pořiďte průvodce, které jsou v chalupě k dostání za 15,- Kč

Zahrada

k dispozici je velká, oplocená zahrada, vhodná i pro dětské hry. Na zahradě je k diaspozici bazén a pro děti pískoviště a houpačky.

Pes, kočka

bez problémů si můžete sebou vzít i svého miláčka. Před odjezdem je však třeba po něm uklidit případné znečištění (I na zahradě)

Další informace:

destinace

kde se nachází

autobus

Pivoň 100 m

vlak

Poběžovice, 6 km

restaurace

Pivoň, penzion Pivoňka 300 m

koupání

Mnichov 3 km

obchod

Mnichov, 3 km

pošta

Poběžovice, 6 km

nákupní centrum

Domažlice, 20 km

bankomat

Poběžovice, 6 km

les

50 m

aquacentrum ve Waldmünchenu, 20 km

Chalupa Bonifác :
Pivoň č. 56, 345 22, Poběžovice

 
mobil: +420 606 684 512
+420 737 239 737
e-mail: hana.vicar@seznam.cz
 

link

Chalupa Bonifác nabízí:

  • rekreační pobyty na zdravém vzduchu
  • pěší turistika a cykloturistika
  • nordic walking
  • zimní sporty.